Реалізований кейс для ІТ-компанії Crowdin

Компанія Crowdin – веб-орієнтована платна платформа для управління перекладами та локалізацією для програмних продуктів та документації для них. Системою користується більш ніж 1 000 000 клієнтів з усього світу. 

Задача

Перед LvBS Consulting була поставлена задача проаналізувати всі системи, в яких працює компанія, для того, щоб запропонувати оптимальне рішення і модель ведення управлінського обліку в компанії. Основною вимогою до проекту була можливість бачити реальний стан речей, формувати управлінські важелі для власника та приведення звітності компанії відповідно до міжнародних стандартів для подальшого виходу на міжнародний ринок та можливість порівняння результатів діяльності з лідерами на ринку.

Команда

2 фінансових консультанти та проектний менеджер 

Тривалість

4 місяці

Виклики проекту

Організаційна структура в компанії була недосконалою і без чіткого розподілу функціональних зон, правил підпорядкування і погодження. Фінансовий облік проводився у різних системах, тому потрібно було шукати єдину платформу для консолідації даних. 

Експерти LvBS Consulting проаналізували юридичну та організаційну структури, систему обліку та звітності, та надали рішення, які вирішують запити компанії.  

Технології

Xero, FastSpring, Excel, 1C

Сергій Дмитришин, CEO і засновник Crowdin: “Наші фінанси стали “дорослішими”. Консультантів справді хвилює те, що вони роблять і вболівають за результат. Це був дуже позитивний досвід співпраці з LvBS Consulting. Дякую, що зробили великий шматок роботи”.