Роксоляна Вороновська: «Рішення завжди є, варто тільки поглянути під іншим кутом на свою проблему»

59 компанії уже скористалися консультаціями від експертів Львівської Бізнес-школи УКУ.  Наші експерти продовжують вас консультувати та допомагають вивести малий та середній бізнес на новий рівень.

Завдання Дорадчої ради подивитися на бізнес зі сторони, пріоретизувати завдання, провалідувати ідеї чи розвіяти сумніви, знайти комплексні  відповіді на запитання широкого спектра.

«До нас звертаються компанії з різних сфер: ресторанний бізнес, торгівля, освітні заклади, турагентства, культурні та розважальні центри. Фактично немає такого бізнесу, який би не зачепила криза. Серед ключових проблем: неможливість працювати в офлайні, падіння попиту та продажу, втрата зв’язку з клієнтами. Однак рішення завжди є, варто тільки поглянути під іншим кутом на свою проблему та серед негараздів розгледіти нові можливості», зазначає ініціаторка проєкту, СЕО LvBS Consulting Роксоляна Вороновська.  

Те, що бізнесам після консультацій Дорадчих рад, вдається втриматися на плаву і зберегти свої підприємства — найкраще свідчення дієвості такого інструменту. Залежно від потреб клієнта, ми підбираємо експертів. Серед них є спеціалісти з маркетингу, бізнес-дизайну, стратегії, фінансів, продажів, командоутворення, юриспруденції, і не тільки. Експертну команду формують також викладачі та випускники Львівської Бізнес-Школи. Серед них — Софія Опацька, Михайло Сало, Роксоляна Вороновська, Ірина Дмитерко, Андрій Костюк, Ігор Блистів. 

«Це був найкращий консалтинг, який я коли-небудь отримував!», – як працюють антикризові Дорадчі ради LvBS

Що отримують учасники Дорадчої ради?

  • 1,5-годинну консультацію від 3-5 експертів, підібраних з огляду на виклики, які компанія декларує у запиті;
  • визначення найбільш проблемних місць у бізнесі та ефективні рішення: від умов кредитування чи кризового менеджменту до стратегії переходу в онлайн, а також взаємодії з клієнтами та працівниками;
  • допомогу у реалізації бізнес-ідеї: перевірка експертами доцільності та потрібності ідеї для соціуму та цільової аудиторії, окреслення ризиків. 

Інструменти, які використовують експерти Дорадчої ради

  • відкритий діалог учасників;
  • незручні запитання і відповіді;
  • погляд на проблему з різних сторін та досвіду;
  • гнучкість складу команди.

Як отримати консультацію? 

Ми хочемо допомогти вам скористатися тією перевагою, котра в нас є спільнотою, яку ми творили останні 13 років у межах Бізнес-школи УКУ.

За деталями звертайтесь до менеджерки проєкту Галини Стаднюк.

+380 66 7 222 902

hstadniuk@lvbs.com.ua 

Довідка. Проєкт стартував з початком пандемії у березні 2020 року. Протягом шести місяців LvBS Consulting організувала 59 консультацій для компаній різного розміру та сфер діяльності.