Як Дорадча рада від LvBS Consulting допомагає підсилити успіх?

LvBS Consulting анонсує для вас проєкт «Дорадча рада». Це ініціатива, яка покликана стати підтримкою для малого та середнього бізнесу у час трансформації та змін. Ми організовуємо консультаційні сесії за участі експертів, підібраних з урахуванням викликів, які керівник компанії декларує на момент звернення.

Що таке Дорадча рада від LvBS Consulting? 

Експерти, викладачі, підприємці з різних галузей (маркетинг, продаж, фінанси, HR тощо) впродовж 1,5 години консультують керівників та їхні команди: дають конкретні практичні поради. Експертів підбирають відповідно до викликів, які компанія озвучила у попередній заявці. Експертну команду формують також викладачі та випускники Львівської Бізнес-Школи. Серед них — Софія Опацька, Михайло Сало, Роксоляна Вороновська, Андрій Костюк, Ігор Блистів. 

На Заході такий формат правління як дорадчі, наглядові ради та ради директорів вже давно є одним із найдієвіших інструментів для сталого розвитку бізнесу. Всупереч стереотипам, ради директорів у світі не є пріоритетом виключно великих компаній, а також діють у стартапах, малих та середніх бізнесах. 5-7 досвідчених управлінців завжди розуміють й бачать набагато більше і глибше, ніж один.

Чому це потрібно бізнесу?

«Ми всі знаємо, який світ швидкий, як важко стежити за всіма змінами, трендами, як непросто визначати свою майбутню стратегію розвитку. А ще дуже часто є відчуття, що ти сам на сам зі своєю проблемою. Особливо це відчуття загострилося під час пандемії: кожної хвилини доводилося приймати безліч рішень, часто дуже непростих. Хочу вам запропонувати спробувати такий інструмент як дорадча рада. Це орган без фінансових чи юридичних зобов’язань, на відміну від Наглядової ради. Але така рада може стати чудовим партнером для власника малого чи середнього бізнесу», – зазначає співініціаторка проєкту, СЕО LvBS Consulting Роксоляна Вороновська. 

Які проблеми допомагає розв’язати?

Послуга швидкої консультації у форматі Дорадчої ради дозволяє керівнику подивитися на свій бізнес зі сторони, отримати оцінку процесів і виокремити критичні точки, які потребують швидкого реагування. 

Це швидка діагностика, яка допомагає керівникам зрушити з точки:

  • коли здається, що «вперся в стелю»; 
  • коли вагаєшся з наступними кроками;
  • коли маєш ідеї чи плани, але сумніваєшся у їх  правильності.

Як отримати консультацію? 

Ми хочемо допомогти вам скористатися тією перевагою, котра в нас є спільнотою, яку ми творили останні 13 років у межах Бізнес-школи УКУ.

За деталями звертайтесь до менеджерки проєкту Галини Стаднюк.

+380 66 7 222 902

hstadniuk@lvbs.com.ua 

Довідка. Проєкт стартував з початком пандемії у березні 2020 року. Протягом шести місяців LvBS Consulting організувала 59 консультацій для компаній різного розміру та сфер діяльності.